Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Parent
it: Genitore

en: Features
it: Funzionalità

en: Track
it: Traccia
