Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Parent
ja: 親

en: Features
ja: フィーチャー

en: Track
ja: 履歴
