Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Parent
sk: Nadradený

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Track
sk: Sledovať
