Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Parent
uk: Батько

en: Features
uk: Властивості

en: Track
uk: Відстежити
