Tracking Code (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Statistics
de: Statistiken

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Active
de: Aktiv

en: Click here
de: Hier klicken

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Visibility Settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen
