Tracking Code (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Configure
fi: Määrittele

en: Active
fi: Voimassa

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Code
fi: Koodi

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
