Tracking Code (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Configure
kk: Баптау

en: Active
kk: Белсенді

en: Code
kk: Коды
