Tracking Code (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Active
ku: چالاکە

en: Code
ku: کۆد

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
