Tracking Code (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Code
mn: Код

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
