Tracking Code (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
