Tracking Code (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Statistics
th: สถิติ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Code
th: รหัส

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
