Tracking Code (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Statistics
uk: Статистика

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Active
uk: Активно

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Code
uk: Код

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки
