Tracking Code (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Configure
ca: Configura

en: Active
ca: Actiu

en: Code
ca: Codi

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
