Tracking Code (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Active
hi: सक्रिय

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Code
hi: कोड
