Tracking Code (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Code
hy: Կոդ
