Tracking Code (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Statistics
it: Statistiche

en: Configure
it: Configura

en: Active
it: Attivo

en: Click here
it: Clicca qui

en: Code
it: Codice

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
