Tracking Code (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Active
sq: Aktiv

en: Code
sq: Kodi
