Tracking Code (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Active
vi: Hoạt động

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Code
vi: Mã

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
