Tracking Code (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
