Tracking Code (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Configure
cs: Nastavení

en: Active
cs: Aktivní

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Code
cs: Kód

en: Structure
cs: Struktura

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
