Tracking Code (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Statistics
fa: آمار

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Active
fa: فعال

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Code
fa: کد

en: Structure
fa: ساختار

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
