Tracking Code (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Configure
is: Stilla

en: Active
is: Virkt

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Code
is: Kóði

en: Structure
is: Uppbygging
