Tracking Code (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Active
ka: აქტიური

en: Code
ka: კოდი

en: Structure
ka: სტრუქტურა
