Tracking Code (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Active
km: សកម្ម

en: Code
km: កូដ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
