Tracking Code (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Code
ne: कोड

en: Structure
ne: संरचना
