Tracking Code (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Active
nn: Aktiv

en: Code
nn: Kode

en: Structure
nn: Struktur
