Tracking Code (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Configure
ps: سازول

en: Active
ps: فعال

en: Structure
ps: جوړښت
