Tracking Code (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Administration
si: පාලනය

en: Name
si: නම

en: Structure
si: ආකෘතිය
