Tracking Code (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Statistics
sv: Statistik

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Active
sv: Aktiv

en: Click here
sv: Klicka här

en: Code
sv: Kod

en: Structure
sv: Struktur

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
