Tracking Code (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: Code
te: కోడ్

en: Structure
te: నిర్మాణం
