Tracking Code (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Active
bg: Активен

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Code
bg: Код

en: Structure
bg: Структура
