Tracking Code (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Active
bs: Aktivan

en: Code
bs: Kod
