Tracking Code (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Configure
fr: Configurer

en: Active
fr: Actif

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
