Tracking Code (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Configure
hu: Beállít

en: Active
hu: Aktív

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Code
hu: Kód

en: Structure
hu: Felépítés

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
