Tracking Code (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Configure
nl: Instellen

en: Active
nl: Actief

en: Click here
nl: Klik hier

en: Structure
nl: Structuur

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
