Tracking Code (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Active
pl: Aktywne

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Code
pl: Kod

en: Structure
pl: Struktura

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
