Tracking Code (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Active
sk: Aktívny

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Code
sk: Kód

en: Structure
sk: Štruktúra

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
