Tracking Code (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Statistics
af: Statistieke

en: Configure
af: Verstel

en: Active
af: Aktief

en: Code
af: Kode

en: Structure
af: Struktuur
