Tracking Code (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር

en: Active
am: ገባሪ

en: Code
am: ኮድ
