Tracking Code (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Configure
ar: ضبط

en: Active
ar: نشط

en: Code
ar: الكود

en: Structure
ar: الهيكلية

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
