Tracking Code (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Configure
be: Правіць

en: Active
be: Актыўна

en: Code
be: Код

en: Structure
be: Структура

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
