Tracking Code (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Configure
eo: Agordu

en: Active
eo: Aktiva

en: Code
eo: Kodo

en: Structure
eo: Strukturo
