Tracking Code (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Configure
gl: Configurar

en: Active
gl: Activo

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Code
gl: Código

en: Structure
gl: Estrutura

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
