Tracking Code (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Code
lt: Kodas

en: Structure
lt: Struktūra

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
