Tracking Code (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Pages
es: Páginas

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Administration
es: Administración

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Configure
es: Configurar

en: Active
es: Activo

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Code
es: Código

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: Structure
es: Estructura

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
