Tracking Code (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Statistics
et: Statistika

en: Configure
et: Seadistus

en: Active
et: Aktiivne

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Code
et: Kood

en: Structure
et: Struktuur

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
