Tracking Code (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Code
eu: Kodea

en: Structure
eu: Egitura

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
