Tracking Code (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Active
gu: સક્રિય
