Tracking Code (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Statistics
jv: Statistik

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Active
jv: Aktif

en: Code
jv: Kode

en: Structure
jv: Struktur

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
