Tracking Code (7.x-1.5) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
